Про затвердження помічників-консультантів депутатів Бучанської міської ради VII скликання

16-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 26 » листопада 2015 р.                                                                                                                   № 16- 2 –VІІ

Про затвердження помічників-консультантів

депутатів Бучанської міської ради VII скликання

Розглянувши письмові подання депутатів Бучанської міської ради Олексюка В.П., Животовського О.В., Сотнікова О.Л., Войналович Л.М., Паустовського Д.Л., Цип’ящук К.О., Йощенка М.М., Козака І.О. та Ісламової А.В., враховуючи згоди кандидатів на посаду помічника-консультанта, громадян Бедринця І.Ю., Юсухно Б.В., Обезінської Ю.С., Ланского А.Ю., Романовського В.Ю., Грицьківа А.В., Зайченка А.А., Киян Н.В., Тихоненко І.М., Сашка О.О., Півня К.В, Карпова К.О., відповідно до «Положення про помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради VІІ скликання», керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Бедринця Івана Юрійовича помічником – консультантом депутата міської ради, Олексюка Василя Павловича.

2. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Юсухно Богдана Володимировича помічником – консультантом депутата міської ради, Животовського Олександра Валерійовича.

3. Зарахувати на громадських засадах, гр. Обезінську Юлію Сергіївну помічником – консультантом депутата міської ради, Сотнікова Олега Леонідовича.

4. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Ланского Артема Юрійовича помічником – консультантом депутата міської ради, Войналович Людмили Миколаївни.

5. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Романовського Вадима Юрійовича, гр. Грицьківа Анатолія Васильовича, гр. Зайченка Андрія Анатолійовича та Сашка Олександра Олександровича помічником – консультантом депутата міської ради, Паустовського Дмитра Леонідовича.

6. Зарахувати на громадських засадах, гр. Киян Наталію Василівну помічником – консультантом депутата міської ради, Цип’ящук Катерини Олександрівни.

7. Зарахувати на громадських засадах, гр. Тихоненко Ірину Миколаївну помічником – консультантом депутата міської ради, Йощенка Миколи Миколайовича.

8. Зарахувати на громадських засадах, гр. Півня Костянтина Валерійовича помічником – консультантом депутата міської ради, Козака Ігоря Олександровича.

9. Зарахувати на громадських засадах, гр. Карпова Костянтина Олександровича помічником – консультантом депутата міської ради, Ісламової Анни Вікторівни.

10. Видати громадянам Бедринцю І.Ю., Юсухно Б.В., Обезінській Ю.С., Кузьменку І.А., Ланському А.Ю., Романовському В.Ю., Грицьківу А.В., Зайченку А.А., Сашку О.О., Киян Н.В., Півню К.В., Карпову К.О. посвідчення помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                                                                                                                                        В.П. Олексюк