Про затвердження помічників-консультантів депутатів Бучанської міської ради VII скликання

51-4-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 24 » грудня 2015 р.                                                                                                               № 51 - 4 –VІІ

Про затвердження помічників-консультантів

депутатів Бучанської міської ради VII скликання

Розглянувши письмові подання депутатів Бучанської міської ради Березинець О.Е., Кравчука О.П., Войналович Л.М., Ямненка О.В., Окоєва І.М., Янкового Р.В., враховуючи згоди кандидатів на посаду помічника-консультанта, громадян Семикрас Л.О., Гошко М.А., Кузьменко І.А., Ямненка В.І., Журова Д.А., Нікольчук М.В., Кобизського І.В., Семененка О.О., Позднякової О.А. відповідно до «Положення про помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради VІІ скликання», керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Семикрас Людмилу Олександрівну помічником – консультантом депутата міської ради, Березинець Олени Едуардівни.

2. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Гошко Максима Анатолійовича помічником – консультантом депутата міської ради, Кравчука Олександра Петровича.

3. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Кузьменко Іванну Анатоліївну помічником – консультантом депутата міської ради, Войналович Людмили Миколаївни.

4. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Ямненка Віктора Івановича помічником – консультантом депутата міської ради, Ямненка Олександра Вікторовича.

5. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Журова Дениса Андрійовича, Нікольчук Марину Володимирівну, Кобизського Ігоря Володимировича, Семененка Олексія Олеговича помічником – консультантом депутата міської ради, Окоєва Івана Миколайовича.

6. Зарахувати, на громадських засадах, гр. Позднякову Ольгу Артемівну помічником – консультантом депутата міської ради, Янкового Романа Васильовича.

7. Видати громадянам Семикрас Л.О., Гошко М.А., Кузьменко І.А., Ямненку В.І., Журову Д.А, Нікольчук М.В., Кобизському І.В., Семененку О.А., Поздняковій О.А. посвідчення помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                          А.П. Федорук