Про затвердження помічників-консультантів депутатів Бучанської міської ради VII скликання

113-6-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 28 » січня 2016 р.                                                                                                № 113 - 6 – VІІ

Про затвердження помічників-консультантів

депутатів Бучанської міської ради VII скликання

Розглянувши письмові подання депутатів Бучанської міської ради Мостіпаки С.В., Сусліної Л.В., Янкового Р.В., Олексюка В.П., Черненка О.В., Ісламової А.В., враховуючи згоди кандидатів на посаду помічника-консультанта громадян Коломієць Ж.О., Архипенка А.А., Резнікова Р.Ю., Галкіної А.І., Краснодемського Й.Б., Скачкової Ю.В., Чупровського О.М., відповідно до «Положення про помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради VІІ скликання», керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зарахувати на громадських засадах гр. Коломієць Жанну Олександрівну, гр.Архипенка Андрія Анатолійовича помічниками – консультантами депутата міської ради по виборчому округу № 23 Мостіпаки Сергія Васильовича

2. Зарахувати на громадських засадах гр. Резнікова Руслана Юрійовича поміч-ником – консультантом депутата міської ради по виборчому округу № 28 Сусліної Людмили Володимирівни.

3. Зарахувати на громадських засадах гр. Галкіну Аллу Іванівну помічником – консультантом депутата міської ради по виборчому округу № 20 Янкового Романа Васильовича.

4. Зарахувати на громадських засадах гр. Краснодемського Йосипа Болеславовича помічником – консультантом депутата міської ради по виборчому округу № 7 Олексюка Василя Павловича.

5. Зарахувати на громадських засадах гр. Скачкову Юлію Вячеславівну поміч-ником – консультантом депутата міської ради по виборчому округу № 27 Черненка Олега Вікторовича.

6. Зарахувати на громадських засадах гр. Чупровського Олександра Михайловича помічником – консультантом депутата міської ради по виборчому округу № 17 Ісламової Анни Вікторівни.

7. Видати громадянам Коломієць Ж.О., Архипенку А.А., Резнікову Р.Ю., Галкіній А.І., Краснодемському Й.Б., Скачковій Ю.В., Чупровському О.М. посвідчення помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                                         А.П. Федорук