Про затвердження Програми реалізації заходів на 2017 рік щодо виконання Законів України

977 - 23 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ  ТРЕТЯ   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 22» грудня 2016 р.                                                          № 977 - 23 -VІІ

Про затвердження Програми реалізації

заходів на 2017 рік щодо виконання Законів

України «Про військовий обов’язок і військову службу»,

«Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у місті Буча

Відповідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про оборону України», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2013 року № 389 із змінами № 369 від 04.06.2015 року «Про затвердження Положення про військові комісаріати», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму реалізації заходів на 2017 рік щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у м. Буча (додаток 1).

2. Визначити Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат відповідальним за реалізацію Програми  заходів на 2017 рік щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у місті Буча.

3. Ірпінсько-Бучанському об’єднаному міському військовому комісаріату до 20 грудня 2017 року подати звіт Бучанській міській раді про хід виконання Програми реалізації заходів на 2017 рік щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у місті Буча.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської етики, дотримання законності та правопорядку.

Міський голова                                                                                          А.П.Федорук