Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення № 58 за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 6 та продаж цього нежитлового приміщення ТОВ «Всесвіт»

1113 -25-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ П'ЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

23  лютого 2017 р.                                                                                    № 1113 -25-VІІ

Про затвердження звіту про оцінку

майна нежитлового приміщення №  58

за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 6

та продаж цього нежитлового приміщення ТОВ «Всесвіт»

Розглянувши звернення генерального директора ТОВ «Всесвіт» та враховуючи рішення Бучанської міської ради № 990-23-VІI від 22 грудня 2016 року «Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлового приміщення», загальною площею 32,8 кв.м. за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 6 та враховуючи Звіт про оцінку майна нежитлового приміщення № 58 загальною площею 32,8кв.м., в житловому будинку, за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 6 надані документи, на підставі Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Звіт про оцінку майна нежитлового приміщення № 58 загальною площею 32,8кв.м, в житловому будинку за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 6,  виготовлений ФОП Цокало А.П., згідно якого ринкова вартість об’єкта без урахування вартості поліпшень (частка Замовника) з урахуванням ПДВ складає 130 087,42  (сто тридцять тисяч вісімдесят сім) гривень сорок дві копійки.
2. Продати шляхом викупу ТОВ «Всесвіт» нежитлове приміщення комунальної власності  № 58 загальною площею 32,8кв.м., комунальної власності, за адресою: Київська обл. м. Буча, вул. Енергетиків, 6, за суму вказану в п. 1 даного рішення.
3. Міському голові Федоруку А.П. доручити укласти договір купівлі-продажу об’єкту нерухомого майна, комунальної власності, зазначеного у п. 2 цього рішення з ген. директором ТОВ «Всесвіт» .
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                        А.П. Федорук