Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по провул. Героїв Майдану (раніше пров. Комсомольський), 39 в м. Буча

25/1-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«26» листопада 2015 р.                                                                                                         № 25/1 - 2 -VІІ

Про затвердження звіту з експертної

грошової оцінки та продаж земельної ділянки

по провул. Героїв Майдану (раніше пров. Комсомольський), 39 в м. Буча

Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1002 га, кадастровий номер 3210800000: 01:019:0173, розташованої за адресою: Київська обл.., м. Буча, провул. Героїв Майдану (раніше пров. Комсомольський), 39, проведений ТОВ «Нотаріус», враховуючи рецензію на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, відповідно до Земельного Кодексу України, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою: Київська обл.., м. Буча, провул. Героїв Майдану (раніше пров. Комсомольський), 39, площею 0,1002 га.

2. Продати фізичній особі-підприємцю Жовтану Ігорю Олександровичу земельну ділянку площею 0,1002 га. для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, що знаходиться за адресою: Київська обл.., м. Буча, провул. Героїв Майдану (раніше пров. Комсомольський), 39, площею 0,1002 га. за 1 184 400 грн. (один мільйон сто вісімдесят чотири тисячі чотириста гривень).

3. Доручити заступнику міського голови з економічних питань (за посадою) укласти з фізичною особою-підприємцем Жовтаном Ігорем Олександровичем договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною зазначеною у п. 2 даного рішення.

4. Термін виконання даного рішення три місяці.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                       В.П. Олексюк