Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Островського, 18 в м. Буча

25/2-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«26» листопада 2015 р.                                                                                                             № 25/2 - 2 -VІІ

Про затвердження звіту з експертної

грошової оцінки та продаж земельної ділянки

по вул. Островського, 18 в м. Буча

Розглянувши звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0824 га, кадастровий номер 3210800000: 01:019:0137, розташованої за адресою: Київська обл.., м. Буча, вул.. Островського, 18, проведений ТОВ «Нотаріус», враховуючи рецензію на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, відповідно до Земельного Кодексу України, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою: Київська обл.., м. Буча, вул.. Островського, 18, площею 0,0824 га.

2. Продати приватному підприємству «Еверест – М.С.» земельну ділянку площею 0,0824 га. для обслуговування виробничої бази, що знаходиться за адресою: Київська обл.., м. Буча, вул.. Островського, 18, площею 0,0824 га. за 950 100 грн. (дев’ятсот п’ятдесят тисяч сто гривень).

3. Доручити заступнику міського голови з економічних питань (за посадою) укласти з приватним підприємством «Еверест – М.С.» договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною зазначеною у п. 2 даного рішення.

4. Термін виконання даного рішення три місяці.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                  В.П. Олексюк