Про звернення до Київської обласної ради

П`ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

(ПОЗАЧЕРГОВА)

Р І Ш Е Н Н Я

« 19 » січня 2016 р.                                                                                                                    № 105 - 5 –VІІ

Про звернення до Київської обласної ради

У зв`язку з відсутністю в місті Буча міських автобусних маршрутів загального користування, замовником та організатором яких є Бучанська міська рада, та автотранспортного підприємства, яке б надавало такі послуги населенню міста, на виконання ст.91 Бюджетного кодексу України, ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутись до Київської обласної ради щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян, мешканців міста Буча, за рахунок коштів обласного бюджету Київської області на приміських автобусних маршрутах загального користування, організатором і замовником яких є Київська обласна державна адміністрація, які мають кінцеву зупинку в м.Буча або проходять через м.Буча, а саме:

• № 2 м.Буча-с.Мироцьке;

• № 3 м.Ірпінь-м.Буча;

• № 14 м.Буча-смт.Гостомель(Склозавод);

• № 15 м.Буча (залізнична станція) -с.Блиставиця(с.Мироцьке);

• № 16 м.Буча-смт.Гостомель(військове містечко);

• № 18-Д м.Ірпінь(залізнична станція)-м.Буча(ТЦ Модуль);

• № 22 м.Буча-с.Озера;

• № 23 м.Буча-с.Гаврилівка;

• № 421 м.Буча-м.Київ АС «Полісся»;

• № 422 м.Буча(залізнична станція)-м.Київ АС «Дачна»;

• № 423 м.Буча(вул.Садова)-м.Київ АС «Дачна»;

• № 11 м.Ірпінь(залізнична станція)-с.Червоний Хутір;

• № 381 м.Ірпінь(вул.Сковороди)-м.Київ АС «Дачна» (ч/з Буча та смт Гостомель);

• № 424 смт.Ворзель-Буча-м.Київ АС «Дачна»;

• № 816 смт.Немішаєве- м.Київ АС «Дачна»;

• № 817 смт.Клавдієве – Тарасове – м.Київ АС «Дачна»;

• смт.Бородянка- м.Київ АС «Дачна»;

• смт.Тетерів-м.Київ АС «Дачна».

1. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради, у межах фінансової спроможності місцевого бюджету міста Буча, розглянути можливість передачі коштів у вигляді міжбюджетного трансферту обласному бюджету Київської області на проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, мешканців міста Буча, на приміських автобусних маршрутах загального користування, зазначених в п.1 даного рішення, замовником та організатором яких є Київська обласна державна адміністрація.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань транспорту, зв`язку, торгівлі та побутового обслуговування, комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                                          В.П.Олексюк