Продовжено термін збору проектних ідей

Шановні колеги, доброго дня!
Повідомляємо, що термін збору проектних ідей до Плану реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Київської області до 2020 року продовжено до 1 листопада 2017 року.
У зв`язку з цим просимо вас розмістити на сайті  у розділі "Новини" повторно відповідну інформацію (разом з Оголошенням та трьома додатками, які прикріплені до цього електронного листа):
"Увага! Термін збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018-2020 роки продовжено до 1 листопада 2017 року! Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати свою ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається)."