Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Бучанської громади !

Сердечно вітаю з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби.

Пишаюся тим, що наші народні колективи і виконавці на найвищому рівні представляють громаду на обласних , Всеукраїнських та міжнародних конкурсах і заходах.

У вашій творчості могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка звернена до майбуття.

Дякуючи щоденній праці викладачів школи мистецтв ім. Л. Ревуцького, клубних працівників, бібліотекарів, керівників творчих студій і ансамблів, художників і майстрів вишивки невтомно доглядаються джерела духовності і краси.

У день професійного свята зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань громади!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук