Легкий дощ

У місті відкрилася  Агенція регіонального розвитку

У місті відкрилася Агенція регіонального розвитку

Знакова подія відбулася 6 березня у Бучі: презентація Агенції регіонального розвитку стала новим етапом у підтримці ініціатив для поглиблення діалогу влади, бізнесу і громади .

У своєму вступному слові Бучанський міський голова Анатолій Федорук наголосив на важливості старту цієї платформи для впровадження з одного боку Стратегії розвитку громади , з іншого – для формування горизонтально орієнтованої мережі регіонального розвитку, що опирається на мобілізацію місцевих ініціатив та ресурсів, інновації, пріоритетність малого і середнього бізнесу .

Депутати обласної ради, інвестори, власники бізнесу, топ-менеджмент, експерти, сільські та селищні голови ,представники ЗМІ зібралися, аби першими дізнатися про ті зміни, які вже найближчим часом будуть реалізовуватися у місті.

-Нам вдалося дати старт осередку співпраці між державним, приватним та громадським секторами,- наголосив Бучанський міський голова Анатолій Федорук. - Він працюватиме як офіс з надання консультацій та практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку, сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату. Ми відводимо важливу роль Агенціїі ,яка надасть потужний імпульс для розвитку громади в цілому .

Олександр Клименко, заступник Директора Департаменту, начальник Управління взаємодії з регіонами та тимчасово окупованими територіями Секретаріату Кабінету Міністрів України зупинився на основних векторах розробки і її впровадження. Саме вона стане майданчиком для просування і позиціонування міста у країні і за її межами через реалізацію амбітних планів у різних галузях.

Радник Голови Держенергоефективності, експерт громадської спілки Муніципальна Енергія Олексій Юрійович Корчміт наголосив на важливості системної роботи місцевих органів влади в напрямку підвищення енергоефективності і додав, що саме такі міста, як Буча стануть тими відправними точками , з яких почнеться розвиток не одного проекту, що призведе до покращення життя мешканців.

Спікер з цього питання Петро Холодило- радник Бучанського міського голови ,детально розповів про мету, цілі, напрямки роботи Агенції, презентував головних партнерів, що сприяють впровадженню ініціатив на місцях.