Через аеропорт «Бориспіль» знову намагалися вивезти живих соколів

Незаконне вивезення трьох соколів за межі України знову попередили працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль».

Як і в попередніх випадках протягом двох останніх років, протизаконно і в непристосованих умовах вивезти живих соколів намагався наш співвітчизник. Чоловік прямував до Катару і для проходження митного контролю обрав спрощену систему – «зелений коридор». Цим він автоматично засвідчив, що не має предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України, або обмежених до переміщення.

Птахів, які знаходилися в пластиковому ящику, перекладені картоном та пакетами з льодом, було виявлено у дорожній валізі, яку громадянин здав у багаж.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації та документів на право переміщення живих птахів, а саме дозволу CITES, документів про набуття тварин, ветеринарного свідоцтва, чоловік не мав, до перетину митного кордону за консультацією до працівників митниці не звертався.

Складено протокол про порушення митних правил. Соколів вилучено і відправлено для відповідального догляду до одного з профільних закладів Бориспільщини – комплексу «Магнат». До речі, саме в цьому закладі перебували вилучені в минулих випадках працівниками митниці дикі птахи, яких згодом було передано до реабілітаційного центру для хижих птахів «Сапсан» Національного природного парку «Синевир».

Довідково: згідно з Конвенцією «Про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення» CITES, живі тварини обмежені до переміщення через митний кордон України.

Всього ж протягом останніх двох років це вже загалом 18 живих  птахів, врятованих працівниками Київської митниці ДФС від вивезення за кордон.

10 з вилучених раніше птахів, яких було передано митниками до реабілітаційного центру для хижих птахів «Сапсан» Національного природного парку «Синевир», вже готові до вільного життя на свободі в кількох природних парках півдня України.

ГУ ДФС у Київській області

На Київщині вшанували  пенсіонерів та ветеранів податкової служби

Зі  словами вдячності з нагоди Дня ветеранів та пенсіонерів податкової служби звернувся до колишніх колег Олексій Кавилін – керівник фіскальної служби Київської області під час зустрічі з членами Місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України». За допомогою селекторного зв’язку до урочистостей долучилися колективи територіальних органів ДФС у Київській області.

У заході взяла участь Голова ради  ВГО «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України»  Ельвіра Єрмолаєва. До привітань також долучились Перший заступник начальника Євген Азаров, заступник Голови Київської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Володимир Гаркуша