Депутатські комісії

Непоганий

18 °C

Склад постійних комісій Бучанської міської ради VIII

БУЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПЕРША СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 17 »  листопада  2020 року                                                                            № 4  - 1-VІІІ

 

Про затвердження переліку

постійних комісій Бучанської міської ради

VIII скликання, затвердження кількісного  

та персонального складу

 

З метою ефективного розгляду питань та виконання повноважень депутатів та ради в цілому, керуючись ст.ст. 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити наступний перелік постійних комісій Бучанської міської ради VIIІ скликання:

комісія з питань правової політики, депутатської діяльності, запобігання корупції та контролю за виконанням рішень ради;
комісія з питань планування, бюджету, фінансів та податкової політики;
комісія з питань  реалізації та впровадження реформ, планування забудови територій, містобудування  та архітектури;
комісія з питань регулювання земельних відносин, екології та природокористування;
комісія з гуманітарних питань (охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту), цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій;
комісія з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та сфери послуг;
комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергоефективності та управління комунальною власністю;
комісія з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестиційної діяльності та інформаційних технологій.

Затвердити персональний склад членів постійних комісій Бучанської міської ради VIII скликання (Додаток 1).
Затвердити Положення про постійні комісії Бучанської міської ради VIII скликання (Додаток 2).

 

 

 

Міський голова                                                                                 А.П. Федорук

 

 

1
Комісія з питань правової політики, депутатської діяльності, запобігання корупції та контролю за виконанням рішень ради

Голова комісії: 
Федорук Лариса Петрівна
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Ганаба Роман Васильович
Члени комісії: 
Матковська Мар’яна Анатоліївна
Османов Музафар Шамсединович
2
Комісія з питань планування, бюджету, фінансів та податкової політики

Голова комісії: 
Квашук Олег Якович
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Риженко Людмила Володимирівна
Члени комісії: 
Сашко Тетяна Миколаївна
Саврей Сергій Вікторович
3
Комісія з питань реалізації та впровадження реформ, планування забудови територій, містобудування та архітектури

Голова комісії: 
Сотніков Олег Леонідович
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Матюшенко Лариса Анатоліївна
Члени комісії: 
Король Сергій Васильович
Коротя Володимир Геннадійович
4
Комісія з питань регулювання земельних відносин, екології та природокористування

Голова комісії: 
Янковой Роман Васильович
Заступник голови комісії: 
Рибальченко Юрій Анатолійович
Секретар комісії: 
Мостіпака Сергій Васильович
Члени комісії: 
Хрокало Валентина Олександрівна
Морозова Алевтина Володимирівна
5
Комісія з гуманітарних питань (охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту), цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій

Голова комісії: 
Цимбал Олег Іванович
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Продан Ольга Леонідівна
Члени комісії: 
Джам Оксана Іванівна
Кушнірчук Анатолій Юрійович
6
Комісія з питань транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг

Голова комісії: 
Олексюк Василь Павлович
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Переяславська Анастасія Анатоліївна
Члени комісії: 
Кухаренко В’ячеслав Миколайович
Кобринець Аркадій Володимирович
7
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергоефективності та управління комунальною власністю

Голова комісії: 
Єфимович Наталія Володимирівна
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Сорокіна Тетяна Володимирівна
Члени комісії: 
Козак Ігор Олександрович
Ярмоленко Ірина Василівна
8
Комісія з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестиційної діяльності та інформаційних технологій

Голова комісії: 
Косенко Віталій Вікторович
Заступник голови комісії: 
-
Секретар комісії: 
Валяр Наталія Василівна
Члени комісії: 
Геращенко Микита Вадимович
Українцева Катерина Леонідівна