Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку ДПТ 0,5 га
10.01.2024

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області»

про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості

На виконання статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 25.05.2011 року № 555.

Бучанська міська рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області».

Замовником детального плану території є КП «Бучабудзамовник».

Розробник ДПТ  - ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ».».

Підставою для розроблення є рішення Бучанської міської ради  №3680-45-VIII від 11.07.2023 р.  «Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області і».

Ознайомитись з проектом містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 0,5 га для розміщення об’єкту АЗС, на території, що розташована поза межами села Мироцьке, Бучанської міської територіальної громади, Бучанського району, Київської області» можливо у приміщені Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури ( 2 поверх), м. Буча, Київська область, 08292) та на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради (https://www.bucha-rada.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08292. Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків 12 та на e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення починаються з 10.01.2024 р. та завершуються 10.02.2024 року.

Замовник/Уповноважена особа замовника:

- директор КП «Бучабудзамовник», Гребенюк Анатолій Костянтинович;

- начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території у приміщенні Бучанської міської ради (адреса: вул. Енергетиків, 12, м. Буча, Київська область, 08292) 25.01.2024 року о 13:00 годині.

Файл:
Download dpt_05_ga.zip (159.32 МБ)

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки