Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради № 2332-73-VI від 13.07.2015 р. «Про схвалення проекту рішення Бучанської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

177-7-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СЬОМА  СЕСІЯ   СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 25 »  лютого  2016 р.                                                                                 №  177-7-VІІ

Про внесення змін до рішення Бучанської

міської ради № 2332-73-VI від 13.07.2015 р.

«Про схвалення проекту рішення

Бучанської міської ради «Про добровільне

об’єднання  територіальних громад»

Відповідно до частини 2,3 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши проект рішення Бучанської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою, утвореною відповідно до частини 3 статті 6 цього закону, враховуючи результати громадських обговорень, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бучанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Бучанської міської ради «Про схвалення проекту рішення Бучанської міської ради «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» за № 2332-73-VI від 13.07.2015 р., виклавши додаток до рішення у новій редакції  (додається).

2. Бучанському міському голові, Федоруку А.П., подати проект рішення Бучанської міської ради «Про  добровільне об’єднання територіальних громад» до Київської обласної державної адміністрації  для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам  України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  депутатську   комісію з питань регламенту , правової політики, депутатської етики та    контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                           В.П.Олексюк