Про звернення до Кабінету Міністрів України та Державного управління справами Адміністрації Президента України

639-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 28 »   липня   2016 року                                                                            № 639-15-VII

Про звернення до Кабінету Міністрів України

та Державного управління справами Адміністрації

Президента України щодо передачі у комунальну власність

об’єктів нерухомого майна разом з земельною ділянкою,

розташованих за адресою: м. Буча, вул. Інститутська, 44

З метою реалізації єдиної державної політики в галузі освіти, розширення та розвиток мережі навчальних закладів на території міста, забезпечення прав громадян в питанні доступності безоплатної дошкільної, повної загальної середньої освіти, розглянувши подання заступника Бучанського міського голови Матюшенко Л.А., враховуючи ст. 53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», ст.ст. 2,3 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до  Кабінету  Міністрів  України  та  Державного управління справами Адміністрації Президента України щодо вирішення питання передачі об'єктів нерухомого майна разом з земельною ділянкою, що належить ДП «Преса України» розташованих за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Інститутська, 44 (колишня вулиця Артема) (оздоровчий табір «Лісний»), у комунальну власність територіальної громади міста Буча.
2. Бучанська міська рада надає згоду на прийом з державної власності у власність територіальної громади міста Буча об'єктів нерухомого майна разом з земельною ділянкою, розташованих за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Інсти-тутська, 44 (колишня вулиця Артема) (оздоровчий табір «Лісний»).
3. Бучанська міська рада зобов’язується не відчужувати майно, зазначене в п.1 даного рішення в приватну власність.
4. Бучанському міському голові направити відповідні звернення до Кабінету  Міністрів  України  та  Державного управління справами Адміністрації Президента України.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк