У Бучанській громаді впроваджують перший на Київщині комплексний Центр надання соціальних послуг з формування життєстійкості.

Кожен охочий зможе отримати першу психологічну допомогу, скерування до потрібних служб та організацій для вирішення проблемних питань, а також відвідати групові заняття з психосоціальної підтримки та групи взаємопідтримки.

Запровадження такої комплексної послуги дасть змогу родинам та особам, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, покращити свій психо-емоційний стан, соціалізуватися та успішно самореалізуватися.

Де: Бучанський центр соціальних послуг та психологічної допомоги, за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 19.

Комплексна соціальна послуга з формування життєстійкості діє у рамках проєкту «Центр Життєстійкості» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?».