Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Детального плану території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщнна)» Перша черга (орієнтовною площею 61,6 га)».

1. Відомості про Замовника

Бучанська міська рада Київської області.

Адреса: 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail: gromada@bucha-rada.gov.ua..

1. Відомості про Розробника

ПП «ЛАДОПРОЕКТ».

e-mail: ladoproekt@ukr.net

1. Підстава для розроблення

рішення Бучанської міської ради № 2830-27-VIII від 27.01.2022 р. «Про внесення змін до матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території, площею 160,0 га, під житлову забудову з об’єктами соціальної інфраструктури, що розташована в районі вул. Києво-Мироцька в м. Буча (масив Ястремщина)».

1. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає Постанові Кабінету Міністрів України  926 від 01.09.2021 року «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

23 лютого  2024 року о 13:00 за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, приміщення Бучанської міської ради, 1 поверх.

1. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

1. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх.

1. Адреса на яку можуть надсилатись пропозиції (зауваження)
    • 08292 Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків, 12, відділ містобудування та архітектури, 2 поверх

e-mail: : gromada@bucha-rada.gov.ua.

1. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Бучанська міська рада/Наумов Вадим Юрійович.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки