Про фінансування видатків для проведення культурно-мистецького заходу у січні 2016 року.

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

« 15 » _грудня__2015 року                                                                                                                    № 509

Про фінансування видатків для проведення

культурно-мистецького заходу

у січні 2016 року.

Заслухавши інформацію завідувача відділу культури та спорту Завальської О.В., про проведення культурно-мистецьких заходів у січні 2016 р.., з метою забезпечення культурного виховання молоді та організації змістовного дозвілля жителів міста Буча, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію щодо проведення культурно-мистецьких заходів у січні 2016 р. взяти до відома.

2. Затвердити план проведення культурно-мистецьких заходів у січні 2016 р. (додаток 1).

3. Затвердити кошторис витрат на проведення культурно-мистецьких заходів у січні 2016 р. (додаток 2).

4. Видатки провести по відділу культури та спорту по КФКВ110103 «Філармонії, музичні колективи, ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи», по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань Матюшенко Л.А.

А.П. Федорук

Керуючий справами

Г.В.Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови

Л.А. Матюшенко

Начальника фінансового управління

Т.А. Сімон

Завідувач юридичним відділом

І.В.Недашківська

Подання:

Завідувач відділу культури та спорту