Про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

«19» січня 2016 року                                                                                                             № 20

Про надання адміністративних

послуг через Центр

надання адміністративних послуг

Заслухавши інформацію керуючого справами міськвиконкому Сурай Г.В. про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бучанської міської ради протягом 2015 року, у відповідності до Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію керуючого справами міськвиконкому Сурай Г.В. про надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бучанської міської ради протягом 2015 року, взяти до відома (додаток 1).

2. Керівнику ЦНАП спрямувати свою діяльність на виконання Законів України «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу», «Про державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру», законодавчих документів органів влади вищого рівня, рішень міської ради та виконавчого комітету щодо здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

3. Забезпечити з 01.05.2016 р. надання адміністративних послуг з геокадастру, реєстрації нерухомого майна та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через центр надання адміністративних послуг.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на керуючого справами Сурай Г.В.

А.П. Федорук

Керуючий справами