Про організацію роботи дитячих закладів відпочинку "Пришкільний табір з денним перебуванням дітей" влітку 2016 року

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й       К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 19 » квітня 2016 року                                                                                       № 158

Про організацію роботи дитячих закладів

відпочинку "Пришкільний табір з денним

перебуванням дітей" влітку  2016 року

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 р. № 375, Постанови КМУ від 28.04.2009 р. № 422 «Про затвердження типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку», «Міська комплексна програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1.      Відділу освіти Бучанської міської ради з 30.05. по 16.06.2016 року організувати роботу дитячих закладів відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей» на базі:

-    Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1; кількість дітей - 50 осіб;

-    Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2; кількість дітей - 50 осіб;

-    Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3; кількість дітей - 100 осіб;

-    Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4; кількість дітей - 175 осіб;

-    Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5; кількість дітей – 75 осіб.

-    Бучанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»; кількість дітей – 50 осіб.

1.1. Термін роботи 14 днів при перебуванні дітей в закладі не менше, як 6 годин (без денного сну).

1.2. Режим роботи дитячих закладів відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей» з 0900 год. до 1500 год.

1.3. Забезпечити дворазове харчування дітей.

(Розрахунок вартості харчування: 27,00 грн. на один день на одну дитину).

1.4. Видатки в сумі 196 000,00 грн. провести за рахунок бюджету відділу освіти по КФКВ 070201 «Загальноосвітні школи» (КЕКВ 2230 «Продукти харчування» - 189 000,00 грн., КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар, транспортні витрати» - 7 000,00 грн.).

2.      Відділу освіти Бучанської міської ради передбачити створення додаткових груп за рахунок батьківських коштів на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста, відповідно до заяв батьків.

3.      Відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Бучанської міської ради  забезпечити дитячі заклади відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей»:

3.1.   Медичними аптечками для надання першої медичної допомоги;

3.2.   Канцелярським приладдям для організації роботи;

3.3.   Призами та подарунками, канцелярськими товарами та спортінвентарем для проведення культурно-масових заходів з дітьми;

3.4.   Транспортним перевезенням дітей на екскурсії.

3.5.   Видатки в сумі 129 990,00 грн. провести за рахунок місцевого бюджету по КФКВ 091108 «Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей» (КЕКВ 2282, «Інші програми»).

4.  Головному лікарю Бучанської поліклініки забезпечити медичне обслуговування дітей, які будуть відпочивати у дитячих закладах відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей».

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань, Матюшенко Л.А.

Міський голова                                                                                         А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                 І.В.Сурай

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                                                       Л.А.Матюшенко

Завідувач  юридичним відділом                                                               Т.О.Шаправський

Начальник фінансового управління                                                          Т.А.Сімон

ПОДАННЯ:

Начальник відділу освіти                                                                         О.І.Цимбал