Про підсумки проходження опалювального сезону 2015 /2016 років

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 19 » травня 2016 року                                                                                    № 226

Про   підсумки   проходження опалювального

сезону 2015 /2016 років   та  організацію підготовки

господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного

призначення м. Буча до роботи в осінньо-зимовий

період 2016/2017 років

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, враховуючи інформацію  завідувача відділом житлово-комунального господарства Докай О.А. про підсумки проходження опалювального періоду 2015-2016 р.р. та про організацію підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Буча до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017  років, з метою  забезпечення стабільної роботи підприємств житлово – комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери м. Буча в умовах осінньо-зимового періоду 2016/2017 років виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Інформацію   завідувача відділом житлово-комунального господарства Докай О.А. про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. в м. Буча взяти до відома (додаток 1).

2. Стан проходження  опалювального сезону 2015-2016 рр. в м.Буча визнати задовільним.

3. Затвердити склад міського оперативного штабу для організації підготовки господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в опалювальний сезон 2016-2017рр. та контролю за проходженням опалювального сезону 2016-2017 рр. (додаток 2).

4. До 01.06.2016р. провести наради з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань виконання запланованих заходів та затвердити графіки виконання робіт з підготовки об'єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

5.Керівникам підприємств, установ, організацій:

5.1 Забезпечити контроль за безумовним виконанням вимог та положень Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378;

5.2 Забезпечити підготовку об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. відповідно до затверджених планів, складених за результатами весняного обстеження об'єктів;

5.3 Спланувати та затвердити заходи з енергозбереження;

5.4 Своїми наказами визначити відповідальних осіб за підготовку об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. та виконання заходів з енергозбереження.

6. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства:

6.1 Забезпечити своєчасне коригування тарифів на житлово- комунальні послуги з метою повного відшкодування витрат на їх виробництво;

6.2 Забезпечити своєчасне укладання договорів на постачання природного газу, твердого палива та інших видів енергоносіїв, а також забезпечити технічну готовність наявної автодорожньої техніки для посипання протиожеледних матеріалів та прибирання снігу на вулично-дорожній мережі, провести закупівлю паливно-мастильних та посипкових матеріалів, запасних частин та іншого обладнання, необхідних для стабільного проходження  осінньо-зимового періоду 2016-2017рр.

6.3 Активізувати роботу підприємств з питань взаєморозрахунків та розрахунків за спожиті енергоносії;

6.4 Вжити додаткових заходів щодо підвищення рівня платежів за надані житлово-комунальні послуги, активізувати проведення претензійно-позовної роботи;

6.5. Організувати підготовку, перепідготовку навчання та перевірку знань персоналу, який здійснює експлуатацію та обслуговування об’єктів життєзабезпечення населення (електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення).

7. З метою узагальнення та своєчасного надання інформації до облдержадміністрації про хід підготовки господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр., керівникам підприємств житлово-комунального господарства, начальнику відділу освіти Цимбалу О.І., головному лікарю Бучинському Л.Я.  , завідувачу відділу культури та спорту Завальської О.В. затвердити план заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

7.1 До 1 жовтня 2016р. забезпечити виконання затверджених заходів.

7.2 З 01.06.2016р. по 15.10.2016р. двічі на місяць до 8 та 23 числа надавати інформацію про підготовку підпорядкованих об'єктів до відділу житлово-комунального господарства Бучанської міської ради.

8. Хід підготовки господарського комплексу та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. розглянути на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради у вересні 2016р.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Смолькіна О.П.

Міський голова                                                                                          А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                Г.В. Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови                                                                                   О.П.Смолькін

Завідувач юридичним відділом                                                                Т.О. Шаправський

Подання:

Завідувач відділом

житлово-комунального господарства                                                      О.А. Докай