Про результати ревізії Бучанської міської поліклініки

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

« 30 » _грудня_2015 р.                                                                                                                         № 527

Про результати ревізії

Бучанської міської поліклініки

Розглянувши інформацію, наведену у листі Державної фінансової інспекції у Київській області від 22.12.2015 року № 10-04-14-14/9435 щодо результатів проведеної планової ревізії фінансово-господарської діяльності Бучанської міської поліклініки, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію щодо результатів проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Бучанської міської поліклініки за період з 01.10.2012 р. по 30.09.2015 р. взяти до відома.

2. Головному лікарю поліклініки, Бучинському Л.Я., до 20.02.2016 року вжити заходи по терміновому усуненню виявлених порушень і недоліків під час ревізії, відповідно до чинного законодавства, та не допускати їх в подальшому, а саме:

2.1. Забезпечити відшкодування збитків винними особами.

2.2. Притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

2.3. Посилити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства в процесі виконання кошторису установи та збереження комунального майна.

1. Заступнику міського голови з соціально-гуманітарних питань посилити контроль за виконанням п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2006 р. № 1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань, Матюшенко Л.А.

А.П. Федорук

Керуючий справами