Про розгляд звернення відділу культури та спорту Бучанської міської ради

924 -21-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

29    листопада  2016 р.                                                                     №  924 -21-VІІ

Про розгляд звернення відділу культури та спорту

Бучанської міської ради

Розглянувши звернення в.о. завідувача відділу культури та спорту Бучанської міської ради щодо надання в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 31,7 кв.м, яке розташоване за адресою:  м. Буча, вул. Героїв Майдану, 15, надані документи, відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні », міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати відділу культури та спорту Бучанської міської ради в оренду нежитлове приміщення, загальною площею 31,7 кв.м, яке розташоване за адресою:  м. Буча, вул. Героїв Майдану, 15, для розміщення працівників відділу культури та спорту.
2. КП „Бучанське управління житлово-комунального господарства” та відділу культури та спорту Бучанської міської ради внести зміни у договір оренди нежитлового приміщення № 11-16 від 10.02.2016 року, а саме в п.1.1.  відповідно до п. 1 даного рішення.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П. Федорук