Про створення відділу реєстрації місцяпроживання

226 – 8 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВОСЬМА СЕСІЯ   СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«31 »  березня   2016 р.                                                                  № 226 – 8 -VІІ

Про створення відділу реєстрації

місцяпроживання

У зв`язку з передачею повноважень Державної міграційної служби України до органів місцевого самоврядування, відповідно доп.п.4,5Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг»,       розглянувши подання керуючого справами Бучанської міської ради, Сурай Г.В., щодо необхідності внесення змін до штатного розпису для надання відповідних послуг населенню міста Буча, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Створити з 01.04.2016 року у структурі головного розпорядника коштів місцевого бюджету – Бучанській міській раді, новий підрозділ – «Відділ реєстрації місця проживання», в кількості 3 (трьох) штатних одиниць:

«завідувач відділу» - 1 штатна одиниця;
«головний спеціаліст» - 2 штатні одиниці.

Затвердити Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб, формування та ведення реєстру територіальної громади (додаток 1).
Дати дозвіл Бучанській міській раді на оренду нежитлового приміщення  за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 2 у приміщення КП «Бучанське УЖКГ», загальною площею 26,3 кв.м та встановити орендну ставку 1 грн., терміном на 1 рік.
КП «Бучанське УЖКГ» та Бучанська міська рада у місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення, відповідно до п.3 даного рішення.
Фінансовому управлінню Бучанської міської ради внести відповідні зміни до штатного розпису Бучанської міської ради та проводити видатки в межах затвердженого фонду оплати праці на 2016 рік по головному розпоряднику коштів, Бучанській міській раді.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішення ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                  А.П.Федорук