Бучанець Віталій Баранов - позаштатний радник голови КОДА

Мешканець Бучі Віталій Баранов, який є співзасновником і головою Всеукраїнської громадської організації «Об’єднані війною. 90-й батальйон», стане позаштатним радником голови Київської облдержадміністрації в справах учасників АТО/ООС.

Про це повідомляє прес-служба КОДА за підсумками робочої зустрічі Василя Володіна з представниками громадської спілки «Федерація громадських організацій учасників АТО/ООС Київщини».

Віталій Баранов - підполковник Збройних сил України, учасник російсько-української війни, командир 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону та захисника ДАПу.

На зустрічі також домовилися налагодити роботу Координаційної ради учасників антитерористичної операції при облдержадміністрації, а також сприяти у створенні Центру допомоги учасникам АТО.