Бучанська громада отримала 23 нових трансформатори від Проєкту енергетичної безпеки USAID

Першу партію обладнання вже доставили у Бучу. Ці нові пристрої встановлюватимуть замість старих, які слугували у громаді ще з 60-х років минулого сторіччя. До того ж постійні блекаути виснажили й без того слабку систему електроживлення.

Вартість такого подарунка громаді склала майже 750 тисяч доларів.

«Щиро вдячні Проєкту енергетичної безпеки та безпосередньо Агенству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна за такий вагомий внесок», - зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Найближчим часом планується прибуття другої партії вантажу.

Поступово КП "Бучасервіс" розпочне проводити заміну обладнання. Тому просимо терпіння, якщо у вашому мікрорайоні може зникати світло. Це необхідно для того, щоб електропостачання стало якісним та стабільним.