Новини

«Фінансист»- у підтримку бізнесу

«Фінансист»- у підтримку бізнесу

Дія.Бізнес І Буча разом з UKRSIBBANK та Mastercard презентували нові можливості для підприємців Бучанської громади та сусідніх.
Реалізація заходів передбачена угодою про тристороннє партнерство між Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard.
-Відтепер підприємці зможуть отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку бізнесу в спеціальних консультаційних зонах від партнерів проекту,- коментує керівниця Дія. Бізнес. Aнна Страховська.
У межах співпраці започатковано проведення освітньої програми «Фінансист» — серії безоплатних лекцій для підприємців від експертів різних сфер.
Про актуальність і важливість проекту говорили Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації України, Михайлина Скорик - Шкарівська, заступниця Бучанського міського голови, представники Київської обласної державної адміністрації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту.
Лоран Дюпуш, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Світлана Сємцова, фахівчиня зі споживчого маркетингу Mastercard в Україні наголошували на важливості поєднання зусиль задля розвитку бізнес- середовища.
Освітня частина складалася з кількох панелей, які об’єднали довкола вирішення питань представників малого і середнього бізнесу.

1974

0