Новини

Головні питання 35 сесії

Головні питання 35 сесії

У Бучі відбулася 35 позачергова сесія Бучанської міської ради. Депутати проголосували за створення нового комунального підприємства «Бучатранссервіс», затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців та виділили земельну ділянку під будівництво електростанції в селі Мироцьке.
Як пояснив міський голова Aнатолій Федорук, шанси збудувати нову підстанцію в межах громади є, якщо проект підтримають на рівні Міністерства розвитку громад і території України для фінансування Європейським банком реконструкції і розвитку.
«Таке будівництво підсилить мережу, що є, і явно покращить інвестиційну привабливість нашого регіону, якщо ми говоримо про проект території пріоритетного розвитку Bucha Techno Garden», – сказав Бучанський міський голова.
Одночасно депутати підтримали розміщення у Ворзелі відділення Київського обласного онкологічного диспансера та виділення землі під будівництво тимчасового житла для постраждалих осіб, прийняли до комунальної власності гуманітарну допомогу, в тому числі й потужний генератор з Македонії.
Були внесені зміни до бюджету, зокрема, в частині фінансування потреб територіальної оборони, що важливо для безпеки мешканців громади.

539

0