Новини

Підписано угоду про співпрацю

Підписано угоду про співпрацю

У Бучі побудують нову школу з дошкільним закладом. Там зможуть навчатися 720 учнів та 150 дошкільнят. Допомагатиме у будівництві Литва.

 

Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук під час Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції "Освіта, освітяни — незламні у війні".

 

В межах конференції Анатолій Федорук та представник литовської інвестиційної компанії підписали меморандум щодо співпраці з проєктування та залучення коштів на будівництво нового закладу середньої і дошкільної освіти.

 

Планується, що в школі буде 29 класних кімнат, спортзал, стадіон, біговий майданчик, кухня на 220 місць, комп'ютерні класи, майстерні, бібліотеки.

 

Мер Бучі також додав, що на території Бучанської громади внаслідок російської збройної агресії із 33 освітніх закладів 24 — були пошкоджені. Там до першого вересня мають завершити ремонтні роботи.

 

"Ми ремонтуємо покрівлі, ремонтуємо вікна, ремонтуємо самі будівлі, тому що ступінь руйнації є досить високий — 75 відсотків і вище. Приймаємо управлінські рішення, що на тому місці може і не варто відбудовувати, а робити нові сучасні комплекси. Головне, щоб кожен заклад до першого вересня має бути оснащай і він буде оснащений безпековими нормами. Для того, щоб педагоги, і, головне, діти та їхні батьки були впевнені, що відвідуючи той чим інший заклад у Бучанській громаді, вони захищені по всім стандартам і нормам", — сказав Анатолій Федорук.

551

0