Про проведення приписки громадян 2000 року народження до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату

БУЧАНСЬКА    МІСЬКА   РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

«  13 » вересня  2016 року                                                                                № 367

Розглянувши подання військового комісара Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату, з метою якісного проведення приписки, керуючись розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 29.07.2016 року №315, ст. 14 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» та ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1.   Військовому комісару Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковнику Кайдану С. П., провести приписку громадян до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату у два етапи. Перший етап: підготовчий період з 01.09.2016р. по 30.12.2016 р. Другий етап: період приписки з 09.01.2017р. по 31.03.2017р.

2. Для проведення приписки військовому комісару Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату створити міську комісію з питань приписки з резервом у складі згідно додатків 1, 2.

3. Затвердити графік роботи комісії з питань приписки при проведенні приписки громадян до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату згідно додатку 3.

4. Фінансовому управлінню передбачити кошти згідно додатку 4.

5.  Головному лікарю Бучанської міської поліклініки забезпечити виконання заходів по проведенню медичного огляду допризовників у підготовчий період та період приписки.

6.  Доручити керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності забезпечити організовану явку юнаків 2000 року народження до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату у визначені строки.

7.   Начальнику Бучанського міського відділу ГУ національної поліції забезпечити охорону порядку на призовній дільниці.

8.  Створити оперативну групу із розшуку юнаків, які ухиляються від приписки   згідно додатку 5.

9. Начальнику міського відділу освіти організувати явку юнаків 2000 року народження учнів навчальних закладів м. Буча в період з 02.11.2016 року по 31.03.2017 року для проходження медичного обстеження та на комісію з питань приписки.

10. В період проведення приписки провести відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади України.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Смолькіна О. П. та військового комісара Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Кайдана С. П.

Міський голова                                                                А. П. Федорук

Керуючий справами                                                        Г. В. Сурай

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                             О. П. Смолькін

Завідувач юридичним відділом                                      Т.О.Шаправський

ПОДАННЯ:

Військовий комісар

Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                    С. П. Кайдан