Про роботу центру надання адміністративних послуг за 2016р.

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 21»  лютого 2017 року                                                                                    № 46

Про роботу центру надання

адміністративних послуг за 2016р.

Заслухавши інформацію директора ЦНАП – адміністратор Степаненко Н,Ю., про роботу центру надання адміністративних послуг за 2016р., керуючись Законом України “Про надання адміністративних послуг”,  виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Інформацію про роботу центру надання адміністративних послуг за 2016р.  взяти до відома.

Міський голова                                                                                          А.П. Федорук

В.о.керуючого справами                                                                           О.Ф. Пронько

Погоджено:

Завідувач  юридичним відділом                                                               Т.О. Шаправський

Інформація:

директор ЦНАП-

- адміністратор                                                                                         Н.Ю. Степаненко

про роботу центру надання адміністративних послуг м. Буча

Центр здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів.

На початок року в Центрі громадяни мали можливість отримати 88 видів послуг. У зв’язку із набуттям чинності п.36 Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», адміністратори центру надання адміністративних послуг отримали ключі та доступи до Державного реєстру  прав на нерухоме майно та з 01.06.2016 у центрі надаються адміністративні послуги з реєстрації права власності на нерухоме майно та реєстрація фізичних та юридичних осіб підприємців, які надавались Міністерством юстиції та його територіальними органами, тим самим перелік збільшивсь на 57 видів послуг.

З  1 червня  2016 року Центр запрацював у оновленому форматі.

Для відвідувачів ЦНАПу в м. Буча передбачено:

- зону очікування (159,75 кв. м), зона інформування (240, кв. м), зона обслуговування (52,4 кв.м);

- забезпечені усі умови для доступу в приміщення ЦНАПу людей з особливими потребами( пандус, туалетна кімната);

- електронна система керування чергою;

- облаштовані місця для заповнення заяв та очікування, видано спеціальну літературу;

- ігрова кімната для дітей (укомплектована сучасними іграшками, дитячими меблями та телевізором);

-   вільний доступ до мережі Інтернет;

-  банківський термінал та банкомат;

- електронний інформаціний бокс та зручні стенди з інформацією про адміністративні  послуги;

- кавовий та снековий автомати, куллер з холодною та гарячою водою;

- система очищення та кондиціювання повітря.

У Центрі створено зручні умови праці для адміністраторів:

- зона прийому (рецепція) - 107,35 кв. м.;

- зона обслуговування — 52,4 кв. м.(робочі місця адміністраторів облаштовані сучасною та швидкісною оргтехнікою);

- окрема кімната для прийому їжі.

Для покращення роботи ЦНАПу встановлено прозорі скриньки для анонімного анкетування та скарг і пропозицій.

Взаємозв`язок адміністраторів з суб`єктами надання адміністративних послуг реалізується через систему програмного забезпечення “Аскод”.

У центрі надання адміністративних послуг збільшивсь штат працівників до 11 адміністраторів. Окрім цього проводиться щоденний прийом  представників комунальних служб, такі як « Ірпіньводоканал», «Київобленерго», «Київоблгаз».

У порівнянні 2015-2016рр. кількість звернень значно зросла (див.таб.)

Порівняльна таблиця 2015-2016рр.

Звернення 2015р    Кількість послуг на1000мешканців за місяць 2015р.   Звернення 2016р  Кількість послуг на1000мешканців за місяць 2016р

6020                                                 6                                                      13576                                  14

На сьогоднішній день у Центрі можна отримати  145  адміністративних послуг, з яких 21 послуга територіальних органів ЦОВВ, визначених  розпорядженням КМУ від 16.05.2014 №523:

       архітектури і містобудування,    приватизації житла та взяття на квартирний облік,    справ дітей,сім’ї та молоді,  комунальної власності та благоустрою,      землеустрою,   прийому декларацій та інші послуги.

Проблемними питаннями на сьогоднішній день залишається неврегульованість на законодавчому рівні передачі повноважень з надання визначених розпорядженням адміністративних послуг органам місцевого самоврядування та відсутність електронного документообігу між територіальними підрозділами органів виконавчої влади.

Пріоритетним завданням Центру надання адміністративних послуг м. Буча на поточний рік заплановано розширення  штату адміністраторів з надання послуг Державної міграційної служби, так як станом 01.01.2017 послуги з реєстрації місця проживання надає відділ міграційної служби м. Буча.

Директор ЦНАП- адміністратор                                                Степаненко Н.Ю.