У Мироцькому відкрито нову амбулаторію

Свято всіх жителів села - відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини стало справді історичною подією у населеному пункті.
Разом із жителями села приїхав розділити радість новосілля медиків голова Київської облдержадміністрації Василь Володін ,голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко Бучанський міський голова Aнатолій Федорук, старости населених пунктів Бучанської МТГ, працівники первинної ланки медицини.
На цю подію чекали жителі понад 6 десятиліть- саме стільки років тому у селі був відкритий ФАП.
Для лікаря Віктора Брунарського, який вже уклав понад 1800 декларацій із жителями- свято подвійне: у типовому приміщенні для нього облаштовпно житло, вже й меблі завезені.
У кількох кабінетах- необхідне обладнання для щоденної роботи.
Символічний ключ і знайомство із колективом - двері нового медичного закладу відкритті!
Гості побажали , аби сюди приходили за профілактичними оглядами, а хвороби усіх оминали .
Саме тут Василь Володін та Анатолій Федорук вручили подяки справжнім чоловікам, які днями врятували життя місцевого школяра.
Розпочинаються медичні будні у новому приміщенні.
-У громаді медична галузь і надалі залишатиметься у пріоритеті,- зазначив Анатолій Федорук. -Маємо амбітні плани збудувати і відремонтувати приміщення медичних закладів і у інших населених пунктах громади.
Розвиток громади триває!