Українська мережа за права дитини повернула 109 дітей з окупованих територій

Станом на 27 червня 2024 року Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» успішно повернула на територію вільної України 109 дітей. Ці діти стали жертвами насильницького переміщення на тимчасово окуповані території України або депортації до Російської Федерації.

В умовах війни та агресивних дій Росії, організація докладає значних зусиль для повернення українських дітей, які опинилися в окупації чи були депортовані. Ворог створює перешкоди для возз'єднання дітей з їхніми родинами та Батьківщиною, зокрема нав'язуючи їм російське громадянство.

ГС «Українська мережа за права дитини» працює у тісній співпраці з державними органами влади, донорами та іншими громадськими організаціями для досягнення цієї мети. Команда проєкту займається пошуком та поверненням дітей, розробкою безпечних алгоритмів їх вивезення, а також наданням психологічної та соціальної підтримки сім'ям після возз'єднання.

Організація закликає звертатися за допомогою, якщо вам відомо про дітей, які перебувають на окупованих територіях чи в Росії і хочуть повернутися в Україну. Контактувати можна за телефоном 050 015 58 46, через Facebook-сторінку «Українська мережа за права дитини» або електронною поштою ucrn.office@gmail.com.