Вітаю з нагоди Дня Соборності України!

Шановна громадо!
Вітаю з нагоди Дня Соборності України!

Всі ми різні: відрізняємося національністю, віросповіданням, світоглядом, але Україна нас об'єднала у велику родину вільних людей.

Наша історія має приклади державотворення, мудрості та сили українського народу :безліч перешкод поставало перед країною та українцями, та лише разом, ставши пліч-о-пліч, ми змогли подолати усі незгоди та утиски на шляху до незалежності.

Сьогодення свідчить: соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім.

Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави є надто високою. Схиляю голову перед українськими Героями, які нині на передовій.

Нехай традиційні для цього свята живі ланцюги єднання, вибудовуються не лише на вулицях, а й між душами мешканців громади.

Бажаю радості, наснаги та здійснення мрій. Але найбільше – миру і злагоди.

В єдності – наша сила!

Слава Україні!