Як отримати соціально- психологічну допомогу?

Сім’ї з дітьми в Бучі та Бучанській громаді можуть отримати безкоштовну соціально-психологічну допомогу: розповідаємо, як і куди звертатись

БО Надія і житло для дітей (Україна, Велика Британія) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізує проєкт підтримки сімей із дітьми, які проживають на Київщині і в м. Києві та у зв’язку із війною опинились у складних життєвих обставинах, і тих, які були змушені залишити свої домівки через військові дії.

У ряді громад області з цією метою створено консультативні пункти і мобільні бригади з надання соціально-психологічної допомоги сім`ям з дітьми та точки організації змістовного дитячого дозвілля. На сьогодні фахівці вже охопили своєю допомогою кілька тисяч дітей із числа місцевих мешканців/ВПО та їх батьків.

Які послуги тут можна отримати?

• Консультації та заняття з психологом для батьків і дітей.

• Консультації з питань: працевлаштування, пошуку житла, оформлення різних видів соціальної допомоги, пільг, компенсацій.

• Допомога із влаштуванням та переведенням дітей до навчальних закладів освіти, укладенням декларацій із сімейними лікарями тощо, отриманням вузькоспеціалізованої медичної допомоги.

• Консультації із отримання різних видів соціальних та адміністративних  послуг, оформлення документів тощо.

• Інше – за запитом, після вивчення фахівцями потреб родини.

На території мобільної точки СПІЛЬНО 7 днів на тиждень тривають змістовні дозвіллєві активності для дітей віком від 2 до 18 років: творчі майстер-класи, настільні ігри, розмовні клуби, пізнавальні тренінги, квести, змагання, естафети, вікторини, інтерактиви.

Всі послуги надаються безкоштовно.

Де можна отримати послуги:

Консультативний пункт - м. Буча, вул. Енергетиків, 2, школа №4, каб.114, режим роботи: пн. - пт. 10.00 - 18.00.

Мобільна точка дитячого дозвілля - м. Буча, Київська площа (біля Акваріуса), режим роботи: без вихідних, 10.00-19.00 (на вихідних консультують спеціалісти КП в черговому режимі).

Проєкт реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей в Києві і Київській області, що реалізується БО Надія і житло в Україні у рамках СПІЛЬНО − програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес партнерами для надання комплексної допомоги сім'ям з дітьми, які постраждали від війни.