Запрошуємо до обговорення проєкту програми із соціального захисту учасників АТО/ООС

ПРОЄКТ!!!!!!

Міська комплексна цільова програма «Соціальна підтримка учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності та членів їх сімей» на 2020-2022 рр. (далі – Програма) розроблена та покликана сприяти реалізації законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, поранених учасників АТО/ООС, їх сімей, вшанування пам’яті загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Революції Гідності з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, членів їх сімей тощо.

Програма – це комплекс заходів, які реалізовуватимуться з метою надання соціальних, медичних, психологічних послуг громадянам, які беруть (брали) участь в АТО/ООС, членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, які потребують допомоги, постраждалим учасникам Революції Гідності, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року та осіб, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за Євроінтеграцію та проти режиму Януковича, та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року (далі – учасники Революції Гідності) і членів їх сімей.

В умовах проведення в Україні АТО/ООС виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій АТО/ООС, членам їх сімей, а також сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО/ООС. На сьогоднішній день учасники Революції Гідності, та члени їх сімей, потребують додаткової допомоги.

Реалізація заходів Програми сприятиме підтриманню належного морально-психологічного стану членів сімей учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності забезпеченню потреб у соціальному обслуговуванні та психологічній підтримці зазначених категорій осіб.

Читати проєкт програми повністю