ЗВЕРНЕННЯ ВАСИЛЯ ВОЛОДІНА ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Шановні мешканці Київщини!

Кількість підтверджених захворювань на коронавірус зростає, та Україна має подолати цю епідемію. Ще вчора було 3 випадки. А сьогодні додався ще один.  Всі  інфіковані – з Обухівського району.

Влада вживає необхідні заходи із запобігання поширенню епідемії.

Та з огляду на кількість населення й активні міграційні процеси їх  виявилося замало.

Тому сьогодні на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили вжити додаткові міри запобігання. А саме:

* З понеділка, 23 березня, тимчасово призупинити в області будь-які пасажирські перевезення. За виключенням співробітників, які забезпечують життєдіяльність відповідних територій Київської області.

Їх перевозитимуть за спеціальними маршрутами і лише за наявності спеціальних квитків, які їм видадуть на роботі. При цьому, пасажири повинні мати при собі посвідчення особи та засоби індивідуального захисту.

* Заборонити користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

* Виділити цільові кошти на дезинфікуючі засоби для багатоквартирних будинків.

*  Заборонити роботу ринків та об’єктів торгівлі.

* Залучити до співпраці громадські формування з охорони правопорядку.

* Розслідувати причини й умови кожного випадку захворювання на COVID-19.

* Забезпечити працівників екстреної медичної допомоги засобами індивідуального захисту.

* Забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні не більше 1 особи на 10м2.

* Заборонити планові та позапланові відключення об’єктів життєзабезпечення населення.

Якщо станете свідками порушень цих рішень, негайно  телефонуйте в Національну поліцію за номером – 102.

Заходи жорсткі, але вкрай необхідні.

Маємо рятувати здоров’я нації просто зараз.