Відеогалерея

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко з робочим візитом побував у Ворзелі

Body: 
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської відбувся робочий візит міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка до Ворзельської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Мета проєкту – забезпечити доступ до психологічної підтримки кожному українцю. Відтак, пацієнти можуть отримати безкоштовну консультацію з ментального здоровʼя на первинній ланці.
Задля цього МОЗ спільно з Національною службою здоров'я України забезпечило збільшення кількості фахівців, які можуть фахово надати таку допомогу. Крім того, медики пройшли навчання за програмою mhGAP, яке дало змогу виявляти симптоми ментальних порушень на ранніх етапах та ефективно комунікувати з пацієнтом і його близькими.
«Можливість отримати психологічну допомогу на первинці — стратегічна відповідь держави на збільшення відповідних потреб серед українців. Завдяки зробленим крокам зараз люди у всіх куточках країни можуть звернутися по психологічну допомогу до свого сімейного лікаря», – зазначив Віктор Ляшко.
Детальніше про візит міністра охорони здоровʼя – дивіться у відео.
Фотогалерея: