Відеогалерея

Патронажна служба для молодих сімей

Body:

У Бучанській громаді діє спільна програма Міністерства охорони здоров’я України та ЮНІСЕФ, що передбачає забезпечення кращого догляду вдома та підтримки родини кваліфікованими медичними сестрами.

За проєктом, якщо ризиків у дитини не виявлено, то медсестра відвідує родину десять разів за перших три роки життя. Якщо ж фахівець помічає будь-які загрози, він складає індивідуальний план візитів і з’являється у сім’ї частіше.

Крім того, патронажні медсестри також підтримують родини емоційно. Під час кожної зустрічі проводиться опитування — медичний працівник розпитує маму, як та почувається, як відновилася після пологів, як спілкується з дитиною. Загалом, молоді батьки можуть консультуватись за усіма питання, що стосуються догляду, здоров’я і розвитку малечі.

Як скористатись даною послугою та чи користується попитом даний проєкт у громаді дивіться у сюжеті.

Фотогалерея: